Ситуація з пандемією стабілізувалася
Області не скоро вийдуть з “червоної зони” епідемічної небезпеки, але ситуація стабілізувалася. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду у середу “Статистика, яку отримуємо показує, що Україна вийшла на плато захворюванності. Практично в усіх областях фіксується зниження нових випадків і госпіталізацій. Говорити про те, що всі регіони “червоної зони” скоро з неї вийдуть ще…






