Військових ЗСУ обстріляли з мінометів і гранатометів
Від початку доби на Донбасі російсько-окупаційні війська тричі порушили перемир’я. Зокрема, один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про це інформує штаб операції Об’єднаних сил. В бік Кам’янки ворожі збройні формування відкривали вогонь з мінометів калібру 120 мм. Неподалік Світлодарська найманці здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів. В напрямку Травневого окупанти вели вогонь зі…


