Половина киян захистилися від коронавірусу
У Києві 50% жителів зробили Covid-щеплення. 46% загальної кількості отримали дві дози вакцини. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург. Вона уточнила, що щеплення вже зробили 50% офіційної кількості населення міста. “Зрозуміло, що в столиці працює багато людей з інших регіонів. Окрім того, люди подорожують, приїздять у справах або відвідати рідних. Наголошую, що всі…










