Російські найманці вкотре порушили режим тиші і обстріляли українські позиції.
Один військовий дістав вогнепальне поранення, його госпіталізували в задовільному стані, повідомляє пресслужба ОТУ “Схід”.
Станом на 17:00 вівторка, 7 вересня, бойовики двічі порушили режим припинення вогню.
У напрямку населеного пункту Залізне найманці РФ обстріляли українські позиції зі станкових гранатометів. Біля Зайцевого бойовики відкрили вогонь зі стрілецької зброї.







