У торговому центрі Києва прогримів вибух
Уранці 29 липня в одному з торгових центрів на столичній Оболоні вибухнув поштомат. Про це повідомила пресслужба поліції Києва. “На місце події негайно прибули вибухотехніки та слідчо-оперативна група. Попередньо встановили, що в одній зі скринь поштомату здетонував саморобний пристрій на основі піротехнічних виробів”, – ідеться в повідомленні. Зараз поліцейські забезпечують охорону місця події та проводять…










