Щорічно в Україні викидаються на звалища мільйони тонн упаковки – Мінекології
Однією з гострих проблем в Україні вже не одне десятиліття є зберігання та переробка сміття і відходів. І з кожним роком збільшується кількість відходів з дуже тривалим терміном розкладання. Щорічно в Україні на звалища відправляється до 2,5 мільйона тонн упаковки. А на полігонах це сміття залишається на десятки років, повідомляє пресслужба Міністерства захисту навколишнього середовища…


