Україна отримала від міжнародних партнерів торік 1 трлн грн.
Сполучені Штати Америки надали 410 млрд грн. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
“Завдяки цій допомозі у 2022 році ми зробили неможливе і профінансували абсолютно всі видатки бюджету”, ‒ заявив прем’єр.
Не затримували на жоден день ані пенсії, ані соціальні виплати, ані зарплати вчителям чи лікарям, зазначив.
“Профінансували всі ці видатки в повному обсязі й вчасно”, ‒ сказав Шмигаль.
Країни Європейського Союзу та його інституції разом із Європейським інвестиційним банком перерахували Україні ‒ 390 млрд грн;
Міжнародний валютний фонд ‒ 88 млрд;
Канада ‒ 60 млрд;







