Під час масового ракетного обстрілу Росії у Києві отримав поранення журналіст з Японії.
Ситуацію прокоментували у посольстві Японії в Україні.
“Посольство Японії глибоко обурене повторним масованим нападом на цивільне населення та цивільні об’єкти в Україні в переддень Нового року, що призвело до загибелі та поранення мирних людей, зокрема японського журналіста”, – написали в посольстві.
Відділ зв’язків з громадськістю японської газети “Асахі Сімбун” повідомив, що постраждав 36-річний репортер із відділу відеоновин Ко Секіта. Він у лікарні.
Секіта перебував за територією готелю, коли його уразили уламки і пошкодили праву ногу. Разом з ним був ще один японський журналіст, який не постраждав.







