Уранці 29 липня в одному з торгових центрів на столичній Оболоні вибухнув поштомат.
Про це повідомила пресслужба поліції Києва.

“На місце події негайно прибули вибухотехніки та слідчо-оперативна група. Попередньо встановили, що в одній зі скринь поштомату здетонував саморобний пристрій на основі піротехнічних виробів”, – ідеться в повідомленні.
Зараз поліцейські забезпечують охорону місця події та проводять слідчі дії. Після завершення перевірки події нададуть правову кваліфікацію.
Унаслідок інциденту ніхто не постраждав.






