Україна передасть на утилізацію близько 561 тис. доз вакцин від коронавірусу. Ці дози не придатні до використання з різних причин.
Про це відповіло МОЗ на запит “РБК–Україна”.
Безкоштовно у 2021 році Україна отримала 3,6 млн доз вакцин проти Covid-19 від інших країн, а також 7,4 млн доз в рамках програми COVAX.
“Станом на 05.01.2022 р. 561 729 доз вакцини AztraZeneca (протерміновані), отриманої на безоплатній основі як гуманітарна допомога від інших держав, зібрані на регіональних складах і будуть передані спеціалізованій організації з її утилізації”, – йдеться у відповіді на запит.







