Багато хворих на коронавірус почали скаржитися на сильну нудоту. Через це їм важко їсти й пити.
Про це повідомив завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. Олександра Богомольця Сергій Дубров.
“Це дуже погано, оскільки для зменшення інтоксикаційного синдрому потрібно вживати багато рідини”, – зазначив Дубров.
При цьому, стверджує медик, більшість основних симптомів коронавірусу майже не змінилися – це кашель, підвищена температура, м’язовий біль, ускладнене дихання, втома.
“Під час останньої хвилі менша кількість хворих втрачають відчуття нюху та смаку, ніж було попередньо. Збільшилася кількість людей з розладом шлунково-кишкового тракту. Як правило, такий симптом частіше зустрічається в дітей”, – наголосив Дубров.
Додав, що через штам Delta стан пацієнтів може дуже різко погіршитися, і за декілька днів із відносно стабільного перейти в критичний.







