В Україні станом на кінець серпня від коронавірусу вакцинували більшу половину працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти.
Станом на 27 серпня щеплення отримали 501 899 співробітників. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.
Освітній процес у 2021-2022 навчальному році буде проходити з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, додали у МОН.







