Міністерство фінансів назвало суму, яку витратили за сім місяців цього року на боротьбу з коронавірусом.
“За оперативними даними, за сім місяців 2021 року здійснили видатків на боротьбу з Covid-19 у розмірі 29 млрд грн”, – ідеться в повідомленні.
Найбільше коштів спрямували на оплату послуг закладам охорони здоров’я та послуг із вакцинації – 11,7 млрд грн.
На закупівлю вакцин витратили 9,2 млрд грн. Гроші витратили на забезпечення лікарень киснем, виплату лікарняних та інше.
“Загалом на боротьбу з Covid-19 2021-го передбачено понад 36 млрд грн”, – додали в міністерстві.







