В Україні до списку областей із червоним рівнем епіднебезпеки потраплять Житомирська, Луганська, Львівська, Хмельницька й Чернігівська області.
Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшкона брифінгу 26 жовтня.
“На найближчому засіданні комісії техногенно-екологічної небезпеки й надзвичайних ситуацій ухвалять рішення про переведення ще п’яти областей до червоного рівня епідеміологічної небезпеки”, – сказав Ляшко.







