Понад 1 мільйон людей в Україні отримали дві дози вакцини від коронавірусної хвороби.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
«Від початку вакцинальної кампанії щеплено 2 178 592 людини, з них отримали одну дозу – 2 178 590 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 1 018 258 осіб (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 3 196 848 щеплень», – йдеться в повідомленні відомства.
За добу 7 липня, як повідомляє МОЗ, проти COVID-19 щепилися 104 680 людей. З них одну дозу отримали 42 029 людей, дві дози – 62 651.







