Херсонська область найближчими днями може потрапити до червоної карантинної зони.
Про це повідомляє Херсонська ОДА з посиланням на голову Міністерства охорони здоров’я Віктора Ляшка.
Під час робочого візиту на Херсонщину міністр заявив, що не виключає введення в області червоного рівня епідемнебезпеки. Однак крапку в цьому питанні повинна поставити Державна комісія з питань ТЕБ та НС 12-13 жовтня.
У червоній зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек і всіх продовольчих магазинів.
В червоній зоні карантину забороняється:
– робота закладів громадського харчування, крім адресної доставки і замовлень на винос;
– проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
– робота навчальних закладів, крім дитячих садків і початкових класів шкіл;
– робота ТРЦ і інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів і т.д.;
– робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- і відеозйомки;
– робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів.







