Міністерство охорони здоров’я схвалило додаткову дозу вакцини проти Covid-19 для груп ризику.
Про це повідомляє пресслужба МОЗ.
“Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підписав наказ МОЗ №2770 від 13 грудня 2021 року щодо введення додаткової дози вакцини від Covid-19 відповідно до рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) №18-10/2021-1″, – ідеться в повідомленні.
Отримати додаткову дозу вакцини проти Covid-19 – незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше, – рекомендується: людям з ВІЛ-інфекцією, онкологією, після трансплантації органів, особам, які проходять імуносупресивну або імуномодулюючу терапію, особам із низкою інших імунодефіцитних станів.
“Ми рекомендуємо вводити додаткову дозу тим, хто має медичні показання для неї у зв’язку з тяжкими захворюваннями, адже їхня імунна система могла не сформувати належний захист. Після введення додаткової дози ці люди будуть більш захищені від коронавірусної хвороби”, – зазначив Ляшко.







