Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький назвав припинення постачання російського газу прямою атакою на Польщу.
Він запевнив, що влада впорається з “дулом біля скроні”, яке Росія приставила до поляків, передає “Польське радіо”.
“Цього разу Росія зрушила кордон газового імперіалізму ще на крок вперед. Це пряма атака на Польщу, яка вчора показала, що таке справжній удар по російських олігархах. Ми представили перший список російських олігархів, і як помста – сьогодні вранці була здійснена погроза відключення газу”, – заявив Моравецький.
За його словами, Польща роками готувалася до цього. Ще з 2006-2007 років, коли прийняли рішення про будівництво газового термінала у Свіноуйсьце.
“Ми розберемося із цим шантажем, з цим дулом біля скроні, щоб поляки цього не відчули”, – додав він.







