В Ірпені за попередніми даними загинули до 300 цивільних та до 50 військових.
16 хлопців з тероборони загинули, 29 – в лікарні. Про це повідомив під час брифінгу міський голова Ірпеня Олександр Макрушин.
“Люди, які їм не подобалися (росіянам) – їх просто розстрілювали. Я розкажу, може комусь не сподобається, але це правда. Танками вони наших українців, які були вбиті, роздавлювали, просто закатували в асфальт. На це було страшно дивитися… На жаль, 16 хлопців з нашої тероборони загинули, 29 – в лікарні. Якщо із ЗСУ, то до 50 людей загинули і приблизно 100 поранених”, – каже мер.
Маркушин додав, що коли були запеклі бої, людей ховали просто у дворах та в парках. Мер Ірпеня вважає, що цивільних загинуло до 300 людей.
Крім цього, місцеві розповідали, що окупанти знущалися над жінками.






