У неділю, 8 травня, посольство Канади та посольство Сполучених Штатів Америки відновили роботу в Києві.
Про це повідомили в Twitter журналісти Пол Воркман і Вів’єн Салама.
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо брав участь у піднятті канадського прапора біля будівлі посольства.
“Трюдо піднімає кленовий лист (прапор Канади. – Gazeta.ua) над посольством у Києві з нагоди його відкриття”, – йдеться у повідомленні.
При цьому журналіст додав, що прем’єр провів день із президентом Володимиром Зеленським.
“Представники США прибувають до посольства в Києві вперше після евакуації в лютому”, – підписала Салама опубліковане відео.
Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін підтвердила своє повернення до Києва.
“Щойно що приїхала до Києва! Рада повернутися сюди у День Перемоги в Європі. Слава Україні! Ми – разом з Україною”, – процитувало її посольство США у Twitter.







