Економічний ефект запроваджених проти країни-агресорки Російської Федерації санкцій росіяни відчують до кінця цього року.
Про це сказав посол України в Нідерландах Максим Кононенко, повідомляє Укрінформ.
“Санкції – це як сила тяжіння: її не бачиш неозброєним оком, але немає сумнівів, що вона діє. Росія була доволі сильно інтегрована у світову економічну систему, в європейські ринки. Зараз завдяки санкціям відбувається відторгнення, ізоляція російської економіки з усіма подальшими наслідками. Для того, щоб ці наслідки стали очевиднішими, потрібен час”, – сказав посол.
Через п’ять місяців від початку повномасштабної російської агресії відбувається певне накопичення.
“Думаю, що на осінь, на кінець року росіяни повною мірою відчують їхній ефект. І тоді почнеться боротьба холодильника і телевізора. Сподіваюся, що в певний момент холодильник переможе”, – зазначив Кононенко.







