Україна може ініціювати новий раунд переговорів з Російською Федерацією, коли матиме посилену позицію.
Про це заявив голова української переговорної групи з росіянами, керівник парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія під час телемарафону.
“Вона може бути посилена тим, що зброя, яку нам постійно обіцяють міжнародні партнери, нарешті надійде в достатній кількості. Наші Збройні сили вже готові її застосовувати. І тоді можемо з посиленої переговорної позиції ініціювати новий раунд переговорів”, – заявив він.
Зараз пауза в переговорах “обґрунтована”, тому що тривають бої на сході України.
Україна деокуповує багато сіл, але росіяни теж окупують нові населені пункти, сказав нардеп.
“І поки ми робимо один крок уперед – два назад, поки я не бачу жодних підстав ініціювати продовження переговорів”, – заявив.







