Іспанія відправила в Україну зброю, зокрема 200 т боєприпасів.
Про це повідомив прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес на брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським і прем’єркою Данії Метте Фредеріксен.
“Новий вантаж зброї надійде до України. Іспанський корабель “Ізабель” сьогодні відбув з іспанського порту до Польщі. 200 тонн боєприпасів та інших матеріалів.
На кораблі вантажівки з військовими матеріалами, а також 20 броньованих транспортних засобів. Тут удвічі більше, ніж ми будь-коли відправляли і ніж попередній наш вантаж. Ми хочемо, щоб ця війна закінчилася перемогою України”, – заявив іспанський прем’єр.
Данія виділить близько $90 млн на зброю для України, сказала Метт Фредеріксен.
“Ми робитимемо все можливе, щоби підтримати Україну.
Я сьогодні поінформувала вас, президенте Зеленський, про значні нові внески, включаючи майже 600 данських крон, це близько 90 мільйонів доларів США на зброю. І це підвищує загальний військовий внесок Данії до понад одного мільярда данських крон”, – повідомила.
Зеленський заявив, що партнери, як і раніше, постачають недостатньо важкого озброєння.
“Сьогодні більша частина нашої розмови була саме про зброю і доставку зброї в Україну. Без зброї не буде кого захищати. Поки що ми ставимо питання, щоб було чим захищати населення.
Важкої зброї недостатньо”, – сказав президент.







