Державний секретар США Ентоні Блінкен та очільник Пентагону Ллойд Остін прибули до Києва та проводять зустріч із президентом Володимиром Зеленським.
Про це повідомив радник голови ОП Олексій Арестович у розмові з Марком Фейгіним.
“Сьогодні американці у Києві. Прямо зараз. Розмовляють із президентом”, – підтвердив Арестович.
Він припустив, що Блінкен і Остін можуть допомогти вирішити питання деблокади Маріуполя: “Запропонувати на щось поміняти. Або показати наслідки, якщо не буде (рішення. – Gazeta.ua). Завжди є куди натиснути”.
Напередодні Зеленський анонсував візит високопосадовців США в Україну. За словами президента, на зустрічі обговорюватимуть, зокрема, темпи постачання озброєнь.







