З 22 червня по 1 липня у Гомельській області відбудуться планові навчання.
Заходи мають нібито підвищити рівень бойової готовності військкоматів та вдосконалити військові знання та навички військовозобов’язаних білорусів, заявив Андрій Кривоносов, військовий комісар Гомельської області, повідомляє “24 канал”.
Мова йде про мобілізаційні навчання із залученням підрозділів білоруської армії, які дислокуються в регіоні.
Через навчання у регіоні буде запроваджено ряд обмежень, які б мали підвищувати рівень безпеки.
“У період навчань буде обмежено рух окремими територіями, що прилягають до об’єктів Збройних Сил. Крім того, заплановані заходи вогневої підготовки на стрільбищах, розташованих у Гомельській області”, – заявив Кривоносов.
З 28 червня по 16 липня збори військовозобов’язаних, які призначені до “територіальних військ”, відбудуться також у Жлобинському районі.







