Збройні сили України на Слобожанському напрямку продовжують наступ.
Проте окупанти намагаються стримати штурми. Українські війська за останні тижні просунулися на понад 50 км углиб оборони ворога. Про це під час брифінгу 6 жовтня розповів
заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.
“На напрямку Куп’янськ-Сватове ворог намагається вести стримуючі дії з метою уповільнення просування наших військ. З 21 вересня нашим військам вдалося просунутися в глибину оборони противника на 55 кілометрів”, – зазначив він.
Підрозділи ЗСУ на Слобожанському напрямку звільнили 93 населені пункти. Та взяли під контроль понад 2400 кв км території.







