Збройні Сили України знищили цілий батальйон мобілізованих російських окупантів у Сватівському районі Луганської області. Батальйон прибув з Воронезької області Росії, мова може йти про сотні ліквідованих росіян.
Батальйон був знищений біля села Макіївка, повідомляє російське видання “Верстка” з посиланням на вцілілого російського солдата.
Так, росіянин Олексій Агафонов, який вцілів, каже, що могло загинути понад 500 солдатів РФ. Батальйон був не дуже підготовлений, командир їх обдурив – сказав, що повезуть до “територіальної оборони” в 15 км від лінії фронту, але в підсумку “мобіків” повезли на “нуль”.
На позиції росіяни окопалися – абияк, не маючи спорядження та забезпечення – а вранці почався обстріл.
“Під ранок почався обстріл – артилерія, “Гради”, міномети, коптери, нас просто розстрілювали. Коли все почалося, офіцери відразу втекли. У перервах між обстрілами ми намагалися окопуватися, але нас відразу вираховували коптери та просто розстрілювали. З 570 осіб цілі 29, ще 12 поранені, решта – всьо” – розповів “мобік”.
За словами Агафонова, раніше на цьому ж місці знищили ще один батальйон мобілізованих. Він поскаржився, що на “передок” росіяни кидають саме мобілізованих. Коли залишки його батальйону відступали, то бачили, що в тилу сидять контрактники та добровольці, а на першій лінії фронту – тільки “мобікі”.







