Президент України Володимир Зеленський відвідав командні пункти та передові позиції українських військ у районі Бахмута Донецької області та Лисичанська, що на Луганщині.
Зеленський був у Запоріжжі і області. Підтримав і нагородив військових. Провів зустріч з головою обласної державної адміністрації, місцевим керівництвом поліції, Служби безпеки, а також деякими мерами тимчасово окупованих міст, йдеться в нічному зверненні президента.
Також президент зустрівся з маріупольцями, яким вдалося виїхати з міста живими і з дітьми.
“У когось чоловік пішов воювати, у когось – у полоні, у когось, на жаль, загинув. Просто трагедія. Ні дому, ні близької людини. Але треба жити заради дітей. Реальні герої – вони серед нас”, – сказав він.
Разом з керівником Офісу президента були в Лисичанську, були в Соледарі.
“Дещо привезли військовим. Про це детально не буду. А дещо привезли від них вам. Це важливо. Впевненість привезли. І міцність. Я бажаю їм здоров’я. Їхнім батькам – уклін. Всім нам – перемоги”, – сказав президент.







