У Києві після масованої російської ракетної атаки 40% споживачів залишилися без світла.
Фахівці зараз працюють над відновленням електропостачання. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.
За його словами, світла не стало “у зв’язку із необхідними заходами безпеки, що вживаються енергетиками під час повітряної тривоги”.
“Тепло і воду місто подає в штатному режимі. Окрім будинків, де відсутнє енергопостачання, від якого залежить робота котелень”, ‒ зазначив Кличко.







