В Україні нарешті проведуть інвентаризацію «довгобудів»: уряд затвердив Порядок формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію.
Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook голова партії «Слуга Народу», заступниця голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, передає Platform4,news.
Обласні держадміністрації мають протягом десяти днів розмістити на своїх офіційних вебсайтах оголошення про формування такого переліку. І що важливо: не пізніше, ніж за п’ять місяців він має бути сформований та переданий до Мінрегіону.
За кожним з об’єктів має бути складена інвентаризаційна справа.
До переліку внесуть:
🔸 всі недобудовані житлові будинки від п’яти та більше поверхів
🔸 які за проєктом/договорами мали прийняти в експлуатацію щонайменше два роки тому
🔸 об’єкти, на яких понад два останніх роки будівництво не ведеться.
А місцеві держадміністрації мають ретельно вивчити актуальну ситуацію та придумати, що робити з довгобудами, аби люди нарешті змогли розв’язати житлові проблеми.







