Україна не має наміру проводити додаткову мобілізацію через оголошення в Росії мобілізації.
Є готовність до більшої кількості російських військовослужбовців. Про це сказав радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк в інтерв’ю Tagesschau.de.
“Ми вже створили резерви через систему територіальної оборони і активно використовуватимемо ці резерви. У нас є все, і ми готові до більшої кількості російських військовослужбовців”, – сказав радник.
Україна втрачає не таку велику кількість бійців, як Росія, якій байдуже на жертви, сказав Подоляк.







