Укрзалізниця на зимові свята запустить “Лижний експрес” з Києва до Славського Львівської області.
Про це повідомила пресслужба перевізника.
“Поїзд “Інтерсіті+” №745/746 Київ – Славське курсуватиме 24, 26 та 30 грудня 2021 року, а також 2, 6 та 8 січня 2022 року”, – йдеться у повідомленні.
Поїзд відправлятиметься з Києва о 06:02 і прибуватиме до Славського о 13:54. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 16:20 і прибуватиме до столиці о 23:50.
На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Святошин, Коростень, Львів, Стрий та Сколе. На маршруті курсуватиме швидкісний поїзд Hyundai Rotem.







