Відновлено ділянку залізниці Васильків – Боярка, пошкоджену раніше внаслідок сходу з рейок потягу, відкрито рух поїздів.
Про це повідомили в АТ “Укрзалізниця” на сторінці в Facebook.
“Укрзалізниця завершила відновлення інфраструктури на ділянці Васильків — Боярка, де сьогодні зійшов з рейок господарчий потяг. Близько 19:30 залізничники завершили встановлення опори та повернули під напругу контактну мережу. Ділянку повністю відкрито для руху поїздів”, – сказано в повідомленні.
Наголошується, що ще можливі затримки деяких пасажирських поїздів.
Як повідомлялося, в суботу вранці, 10 липня низка пасажирських поїздів “Укрзалізниці” затримувалися в зв’язку з тим, що з рейок зійшов господарчий поїзд на ділянці Васильків – Боярка (Київська область).







