“Укрзалізниця” скасувала низку рейсів з Києва у зв’язку з небезпечною ситуацією.
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Для забезпечення безпеки пасажирів обмежено рух поїзда №786/785 Київ – Шостка до станції Ніжин від 25 лютого.
Також скасовуються до подальших вказівок наступні поїзди:
№778/777 сполученням Київ – Шостка від 25 лютого в обох напрямках;
№784/783 сполученням Київ – Шостка скасовується відправленням з Києва з 25 лютого, з Шостки – від 26 лютого;
№780/777 Київ – Суми скасовується від 25 лютого в обох напрямках.
Коли відновлять рух – невідомо.







