З 25 вересня по 8 жовтня українська поліція працюватиме в посиленому режимі.
Про це повідомляє очільник Нацполіції Ігор Клименко.
“Такі заходи пов’язані із загостренням криміногенної обстановки в державі та вчиненням злочинів із застосуванням зброї. Поліцейські будуть проводити комплекс профілактичних заходів і роботу з протидії злочинності”, – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці будуть працювати понаднормово, але не більше 12 годин на добу і шість днів на тиждень.







