Після повномасштабного російського вторгнення навколо Києва було побудовано сотні кілометрів фортифікацій та створено декілька кілець оборони.
Сьогодні ж цей захист продовжує посилюватися. Про це в ефірі телемарафону сказав командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк.
Павлюк після повномасштабного вторгнення РФ декілька місяців очолював Київську ОВА, а також рік командував силами оборони Києва.
“За рік на цій посаді ми зробили величезний обсяг роботи. Це близько 1000 кілометрів фортифікацій, три кільця оборони Києва. Дуже посилили Чорнобильський напрямок. Ми зробили все, щоб варіантів раптового заходу противника не було”, – наголосив він.
За словами командувача Сухопутних військ сьогодні оборона столиці продовжує нарощуватися та посилюватися.
“Вже будуються довгострокові бетонні укріплення. Бо мати такого сусіда – потрібно бути постійно готовим до війни. А від Києва залежить, чи буде існувати Україна, чи не буде”, – пояснив Павлюк.







