Командувач Об’єднаних сил союзників НАТО в Неаполі, командувач військово-морських сил США у Європі та Африці адмірал Роберт Берк привітав Україну з 30-річчям Незалежності.
Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ.
“У цей день бажаємо щасливої 30-ї річниці Незалежності. Ми в НАТО сподіваємося на щасливе майбутнє разом з Україною”, – зазначив Берк.
Він підкреслив, що Україна є цінним партнером для НАТО.
“Сьогодні Україна продовжує протистояти прямим загрозам її суверенітету і територіальній цілісності та може покладатися на повну солідарність НАТО. Україна – цінний партнер НАТО”, – сказав Берк.
Він додав, що НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також важливі внутрішні реформи, які сприяють зміцненню її безпеки.
“Святкуючи сьогодні День незалежності, українці у всьому світі пам’ятають про випробування, через які їм довелося пройти, аби захистити свою свободу. Українці добре знають ціну свободи”, – додав адмірал.
- Шанси України на вступ до НАТО погіршилися. Американська дипломатія створила нам ілюзії. І ми забули, що НАТО ухвалює рішення консенсусом. Навіть енергійна підтримка Штатів не допомогла. Такого сприяння зараз немає.







