Весною карантинних обмежень в Україні може не бути, якщо більшість українців до нового року вакцинуються проти коронавірусу.
В країну також уже доставили інноваційні препарати, які діють безпосередньо на вірус, заявив сьогодні міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час міжнародного форуму “Креативна Україна 2021”.
“Усе залежить від нас. Подивімося на Велику Британію та Данію. Шість місяців інтенсивної вакцинації – і в них проблеми карантинних обмежень не існує. У нас вакцини сьогодні більш як 10 мільйонів доз. Ми маємо вакцину, яка сьогодні захищає від тяжкого і середньої тяжкості перебігу хвороби. Вакцинуємося до нового року – навесні можемо спокійно жити без обмежень”, – сказав він.
Він зауважив, що зараз оптимістичніше дивиться на ситуацію з пандемією, оскільки з’являються нові лікарські засоби
“Раніше такого не було. У нас підписані два попередні контракти з виробниками противірусних препаратів. З’явиться лікування специфічне, тоді, я думаю, про проблему Covid-19 ми забудемо і згадуватимемо лише в певних сюжетах або фільмах”, – зазначив Ляшко.







