Ворог може обстріляти українську енергосистему на Новий рік.
Зараз важко спрогнозувати силу обстрілу та його можливі наслідки. Сказав міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі телемарафону.
Росія може використати Новий рік для ударів по енергосистемі.
“Але ми дуже сподіваємося на роботу наших ЗСУ. І якщо подивитися на останні обстріли, то відсоток збиття і захисту об’єктів енергетичної інфраструктури досить високий”, – сказав Галущенко.
За відсутності обстрілів і достатньої кількості потужностей українці можуть розраховувати на безперебійну подачу електроенергії у новорічну ніч. Енергетики зроблять все можливе для цього.







