У селі Андріївка Бучанського району 37-річний тракторист виїхав у поле для польових робіт і натрапив на протитанкову міну, залишену окупантами.
У результаті вибуху він уникнув серйозних травм, повідомляє Національна поліція Київщини у Facebook.
Ще одну нерозірвану міну виявили рятувальники під колесами пошкодженої техніки.
“Поліція Київщини вкотре застерігає громадян – уникайте лісових і польових доріг на деокупованих територіях”, – ідеться в повідомленні.







