У Києві розпочинається реконструкція та капремонт будівель, пошкоджених обстрілами російських терористів.
Столиця з бюджету виділяє на це 600 млн грн. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Telegram.
Потрібно відновити в місті майже 390 будівель. З них понад 220 – це житлові будинки. Інші – об’єкти соціальної інфраструктури, серед яких медзаклади, садочки, школи, установи соціального захисту, адмінбудівлі.
Окрім коштів з бюджету Києва, на реконструкцію та капремонт уряд має виділити ще 200 млн грн.







