28 березня у Києві завершиться опалювальний сезон.
Синоптики прогнозують суттєве потепління, сказав міський голова Києва Віталій Кличко.
“Тому, вже з цього четверга місто розпочне процес відключення від опалення будівель”, – написав міський голова.
Централізована система теплопостачання Києва є найбільшою в Україні. І для її розгортання, і для переходу в літній режим необхідно кілька днів.
“Враховуючи це, з 28 березня ми розпочинаємо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть змогу столиці зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям міста – зекономити на сплаті за опалення”, – вказав він.
У закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в установах та закладах соціального обслуговування опалення будуть відключати за письмовими заявками керівників.







