У Харкові вироблятимуть вакцину від коронавірусу.
Виробництво вакцин планують почати в 2022 році. Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради.
“Фармацевтичне підприємство “Лекхім” має намір запустити виробництво вакцин в наповнених шприцах, в тому числі і від Covid-19″, – сказано в повідомленні.
Підприємство планує вкласти у виробництво близько 25-30 млн євро.
У Харкові вироблятимуть вакцину CoronaVac, створену китайською компанією Sinovac Biotech. Цього року група “Лекхім” стала офіційним постачальником цієї вакцини в Україні.







