Щонайбільше через два тижні запустять метрополітен у Харкові. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.
Людей, що жили на станціях, розселять по гуртожитках, передає “Факти ICTV”.
Терехов каже, що запустити метро необхідно для відновлення звичного функціонування міста.
“Буквально з понеділка почнемо переселяти людей, які живуть на станціях метрополітену, до гуртожитків, надавати їм усі необхідні умови, продукти, медикаменти, постільні речі, дітки ходитимуть до школи, до них ходитимуть вчителі. З малюками займатимуться вихователі дитячих садків, створимо нормальні, людські умови для життя”, – каже він.
Фахівці вже перевірили станції та тунелі на ушкодження. Від бомб постраждав метроміст. Його стан визнали задовільним і дозволили проїзд вагонів метро.
Терехов підсумував, що для запуску метрополітену знадобиться тиждень-два.







