На майдані Незалежності у Києві відбулася акція із вшанування пам’яті загиблого голови “Білоруського дому в Україні” Віталія Шишова.
У центрі столиці зібралося близько 100 осіб.
Люди скандували “Герої не вмирають” та “Живе Білорусь”. Тримали в руках світлини Шишова, національні прапори Білорусі та України та плакати із засудженням режиму Лукашенка.
Мітингувальники висловили підтримку політичним в’язням у Білорусі.
Вони нагадали, що 9 серпня виповнює рік протестам проти фальсифікації виборів.







