Понад 4 тис. українських військовослужбовців пройшли навчання у 14 країнах-партнерах.
Вони навчилися виконувати завдання на іноземних зразках озброєння та військової техніки, повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, передає “Радіо свобода”.
“З цього особового складу понад 2 тисячі військовослужбовців-артилеристів, по 500 фахівців із використання реактивних систем залпового вогню та протиповітряної оборони, майже 200 осіб з експлуатації та технічного обслуговування протитанкових засобів, близько 100 фахівців з експлуатації та технічного обслуговування радіолокаційних систем”, – сказав Громов.
Представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель повідомляв, що в Євросоюзі працюють над місією для навчання і підготовки українських військових.







