Рідні кримського політв’язня Олега Приходька уже кілька місяців не мають від нього жодних звісток.
Донька Наталія востаннє розмовляла з ним 15 травня в суді, передає “Крим.Реалії”.
“Його перевели у “Володимирський централ”. З 26 червня там. Зв’язку з ним жодного немає досі. У нього проблеми зі здоров’ям. Ліки не віддавали тривалий час. Я телефонувала в СІЗО. Сказали, що він користується грошима. Але можна сказати що завгодно. Телефонувала, просила, щоб консул пішов, але поки теж нічого”, – сказала вона.
Востаннє про Приходька повідомляв український консул Тарас Малишевський у травні. У Ростові-на-Дону чоловіка тримали в слідчому ізоляторі з тарганами, мухами та щурами. Тоді його стан критично погіршився.
Зараз дружина Приходька планує відвідати чоловіка.







