В Україні вже закачали 12,1 млрд кубометрів газу до підземних сховищ із 19 млрд.
Станом на сьогодні країна готова до опалювального сезону на 60%. Про це розповів премʼєр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.
“Стан готовності житлових будинків до опалювального сезону 56%, мереж – 57%, об’єктів теплопостачання – 58%. Вже 141 об’єкт теплопостачання відремонтовано. Дві ТЕЦ, які зазнали пошкоджень від обстрілів, вже відновлено. Створюється резервний запас обладнання на випадок пошкодження інфраструктури в опалювальний сезон. На ці потреби Уряд виділив 1,4 млрд грн”, – розповів Шмигаль.
За його словами, на складах уже є 1,8 млн т вугілля, тоді як у жовтні має бути 2,5 млн т.
“Стосовно газу, то вже закачано 12,1 млрд кубів. План Міністерства енергетики – 19 млрд куб. м на опалювальний сезон. Такий план передбачає можливість використання 2,6 млрд кубічних метрів газу для потреб ТЕС і ТЕЦ у разі реалізації різноманітних військових ризиків. Тобто, враховуємо всі можливі сценарії, аби українці взимку були з теплом”, – ззаначив премʼєр.







