До початку навчального року в Україні в усіх навчальних закладах обладнають сховища. Там у разі небезпеки ховатимуться педагоги та діти.
У сховищах мають бути умови для проведення уроків. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

Він відвідав Чернігівський обласний ліцей і перевірив, в якому стані шкільне укриття.
“Ліцей значно постраждав під час російських бомбардувань, але станом на сьогодні тут уже ведуться відновлювальні роботи. Дуже важливо, що в закладі створені всі системи безпеки для дітей на випадок повітряних тривог”, – йдеться в повідомленні.
Інші навчальні заклади України, які планують розпочинати навчальний рік очно, повинні бути обладнані сховищами з примусовою вентиляцією, обігрівом, відповідними можливостями проводити навчання у разі необхідності.
Від місцевої влади в регіонах очікують, що всі роботи з облаштування таких сховищ завершаться до початку навчального року, який має стартувати 1 вересня в очному режимі.
“У тих областях, де це категорично неможливо, буде застосовуватися змішана система навчання”, – додав прем’єр-міністр.







