У разі нових масштабних російських обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури Укрзалізниця може перейти на дизельні локомотиви.
Керівництво залізниці намагається підлаштуватись до нових подій, повідомив голова правління УЗ Олександр Камишін у Twitter.
“Коли росіяни обстрілюють нашу енергетичну інфраструктуру, ми переходимо на дизельні локомотиви та продовжуємо бігти. У нас завжди є “план Б”, – зазначив він.
До допису Камишін опублікував фото зі старим паровозом.








